Где купить окна

Вход для клиентовRussian (CIS)Ukrainian (UA)
Ламіновані вікна Zendow

З розвитком ринку будівельних матеріалів та послуг, вибір тих чи інших рішень для ремонту і облаштування власного будинку або ж квартири росте з кожним роком. Вирішивши поміняти старі дерев'яні вікна на нові пластикові, ми уявляємо собі білі рами, які тепер будуть прикрашати Вашу квартиру.

Ну а якщо хочеться втілити в життя свої неординарні творчі ідеї та задуми або ж зовсім креативні проекти сучасних дизайнерів і архітекторів?

Невже знову білий колір вікон?

  

У цьому випадку на допомогу втілення Вашої мрії про модний і незвичайний будинок або квартиру приходять ламіновані вікна.

Ламіновані вікна, це ті ж пластикові вікна, але покриті плівкою (ламінатом) різних кольорів.

Сучасні ламіновані вікна - це високоякісні вироби, які з роками не втрачають свій колір і не вимагають щорічного фарбування і виснажливого догляду, як старі дерев'яні вікна.

Якого ж кольору можуть бути ламіновані вікна?

Колірна гамма ламінованих вікон досить різноманітна і задовольнить побажання навіть найвибагливішого клієнта.

Найпопулярніші ламіновані вікнами залишаються ламіновані вікна в такі кольори як золотий дуб, махагон, вишня, вільха, темний дуб, натуральний дуб.

Ці кольори ламінованих вікон виглядають дуже натурально, здається, що вони зроблені з цих порід дерев і їх покриття досить чітко відображають назву кольору або ж породи дерева.

Такі ламіновані вікна також можна назвати "вікна під дерево", для всіх, хто хоче створити класичний стиль або ж стиль кантрі.

Для любителів стилю хайтек існують ламіновані вікна в яскравих ультрасучасних кольорах: зелений і його відтінки, металік, червоний, синій, чорний та ін.

Ламіновані вікна можна придбати там же, де і звичайні білі пластикові вікна. За допомогою ламінованих вікон Вам вдасться створити унікальний, ексклюзивний інтер'єр Вашої квартири або будинку, підкреслити особливості архітектури і дизайну, зробити Ваше життя більш яскравим, кольоровим, насиченим веселими барвами й теплими тонами.

 

<< Повернутися на головну

Перейти до вибору конструкцій >>